Нікому не під силу

312 В черговий раз переконуємося в тому, наскільки наша влада імпотентна і неспроможна. Яскравим прикладом слугує сьогоднішнє інтерв’ю з «начальником управління з питань надзвичайних ситуацій МВК» Ігорем Влізло. (https://www.youtube.com/watch?v=GTm8tM7PZBc) Як завжди, стверджується, що споруди руйнувалися впродовж двадцяти років – у нас виникає єдине питання, шановний, а чим займалося ваше управління ці всі 24 роки незалежності? Чому після розвалу СРСР вам дісталися, в більшості випадків, нормальні сховища, а зараз вони непридатні? За що ми вам платимо зарплату з своїх податків? Невже так важко було, хоча б раз в рік, проводити інспекції, і не брати відкати у тих підприємств, які нищать захисні споруди? Ґрунтові води, це, безумовно, велика проблема – але вона вирішується встановленням і підтриманням в робочому стані автоматичного дренажного насосу. Чому в сховищах, які, так само, закинуті, але де ще, чудом, збереглися ці насоси – води немає? А на рахунок приватної власності – ці споруди заборонено законом відчужувати у приватну власність, може то вас треба віддати під суд, за те, що не змогли утримати їх у державній чи комунальній власності? Ви так само винуваті в цій ситуації, як і ті підприємства, на території яких свідомо знищувалися ці споруди. Далі декілька цитат:
«Кошти не варто вкладувати, вони вже не є потенційно, вони вже не можуть відігравати ту роль, яку вони ізначально використовувалися як захисні споруди»
Брехня – від ядерної зброї, безумовно, вони не захистили би навіть в ідеальному стані. Але від банальних арт.обстрілів і бомбардувань вони захистять в будь-якому випадку. І це буде краще ніж радити ховатися в підвалах панельних висоток, які більше підходять на роль братських могил ніж сховищ.
«Їх вже не привести в той стан в якому вони повинні би бути»
Якщо відкачати звідти воду і встановити автоматичні дренажні насоси – споруди вже можна підтримувати у відносно нормальному стані. А далі, банально, провести ремонт, де треба замінити проводку, труби. Це все не потягне велику суму грошей. При особливому бажанні можна під повну звітність витрат закликати населення вкладати додатково свої кошти.
«Нині влада спрямовує всі сили аби утримати ті укриття, які знаходяться в доброму стані та готові до використання»
Ще одна брехня – яскравим прикладом може слугувати бувший завод Родон. Під одним з корпусів там знаходилося майже ідеальне сховище, станом на початок 2014 року. Станом на сьогодні, за потуранням влади і дирекції підприємства – працівниками це сховище знищується. Зрізана вентиляція, вирвана з м'ясом проводка, зняті і здані на метал герметичні двері. Це так вони утримують укриття? Фотографії з Родону: Було ФВУ Стало ФВУ Було Гермоставні Стало Гермоставні
This entry was posted in Новини and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Нікому не під силу

  1. Артур says:

    Ну як пити дати! Не дай Бог щоб у нас почалося таке як на Донбасі. У куди ховатися? Чиновники би за границю, а решта? Тільки те і вміють що руками розводити… Дуже все “печально:(“

Залишити відповідь