432 ракетна бригада

432 ракетна бригада базувалась в ГДР, у місті Вурцен, звідти вона була виведена в Надвірну і згодом розформована. Навіщо Україні оперативно-тактичні ракетні комплекси, хто ж на нас нападе, ми будапештський меморандум підписали…

8

На озброєнні бригади стояли “Точки”, крім звичайних осколково-фугасних чи касетних БЧ могли комплектуватись спеціальними – ядерними.

Частину території з 2009 року займає прикарпатський військово-спортивний ліцей, решта пустує і потроху догниває. Бетонка до головного входу.

Основну частину території займають бокси для техніки. Тут розміщались до 16 пускових, транспортно-заряджаючі, командно штабні і безліч різного обслуговуючого транспорту.

А це територія бувшої пожежної частини


Тут знайшлося невелике, дуже подестроєне і засмічене укриттяА тут схоже таки взялись за ремонт, ну або просто зносять

Залишки огорожі, водонапірна вежа


Один з КПП

Залишки заправкиТанковий тунель :)


В Україні на даний момент залишилась тільки одна така бригада, 19-та ракетна, з 12-ма пусковими. Все інше попиляли, продали, законсервували. Цікаво, чому б не розконсервувати десяток другий, замість того древнього металобрухту який зараз постачається в армію, і знищувати будь які цілі не входячи в зону ураження ворожої артилерії? Ну мабуть генералам видніше, солдат в нас багато, а як не вистачатиме баби нових нарожають…

98

This entry was posted in Воєнка and tagged . Bookmark the permalink.

2 Responses to 432 ракетна бригада

  1. Сергей says:

    Я служил там 1994-1995 второй дивизион, на фото не замусореное укрытие,
    а ЗКП ( замаскированый командный пункт)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *